Kontakt

Datainput
Resultat
um
gmm
gram
gram
When center of gravity are in middle of two planes

Våre medarbeidere

MLT’s største styrke er våre medarbeidere. Og vi vet at uten gode kollegaer så hadde vi aldri hatt muligheten til å komme dit vi er i dag.

MLT har vokst fra 2 ansatte i 1988 til å i dag være ~40 ansatte med tilhørighet i Göteborg, Stockholm, Motala, Arvika, Årsta, Finland, og Norge. Alt for å være nære våre kunder. Med et utrolig engasjement arbeider vi i MLT for å alltid være på plass i nærheten av deg, og tilby produkter og tjenester i verdensklasse.

Tilgjengelighet, engasjement, og spisskompetanse. Vi står beredt for dere, så nøl ikke med å kontakte oss!

#

Torgeir Langnes

Application Engineer
+47 922 59 320 torgeir.langnes@mltnorge.no
#

Stian Sagen

Sales & Application Engineer

3D-skanning & oppmåling

+47 48149016 stian.sagen@mltnorge.no
#

Hans Sæle

Managing Director
+47 91880937 hans.saele@mltnorge.no
#

Kristofer Axelsson

Sales Manager 3D

3D-skanning & oppmåling

kristofer.axelsson@mlt.se
#

Mikael Ankarbratt

Salgsansvarlig

Salg av maskinoppretting og parallellitetsmåling

mikael.ankarbratt@mlt.se
#

Emma Berggren

Marketing and Education
+46 (0)73 - 094 61 20 emma.berggren@protoma.se
#

Sandra Kurvinen

Human Resources Business Partner

#

Magnus Wester

Business Controller

Økonomi

magnus.wester@mlt.se
#

Christopher Zewde

Administrasjonsansvarlig

Lager, og administrasjon

- christopher.zewde@mlt.se

01

feb

HandySCAN BLACK|Elite Limited - mer nøyaktig enn noen gang

Referansen innen portabel metrologi er blitt enda råere! En utvidelse av BLACK|Elite-serien gir deg nå...

Read more

01

feb

Ny daglig leder i MLT AS

Hans Ravnanger Sæle tar over som ny daglig leder i MLT AS fra og med...

Read more

30

sep

OTD Energy 19.-20. oktober i Bergen

Vi gleder oss til igjen å delta på OTD Energy 2022 den 19.-20. oktober i...

Read more
logo logo