Kontakt

Våre medarbeidere

MLT’s største styrke er våre medarbeidere. Og vi vet at uten gode kollegaer så hadde vi aldri hatt muligheten til å komme dit vi er i dag.

MLT har vokst fra 2 ansatte i 1988 til å i dag være 24 ansatte med tilhørighetet i Göteborg, Stockholm, Motala, Arvika, Årsta, Finland, & Norge. Alt for å være nære våre kunder. Med et utrolig engasjement arbeider vi i MLT for å alltid være på plass i nærheten av deg, og tilby produkter og tjenester i verdensklasse.

tilgjengelighet, engasjement, og spisskompetanse. Vi står beredt for dere, så nøl ikke med å kontakte oss!

#

Tony Melkild

Salg & service

3D-skanning & oppmåling

+47 93058666 tony.melkild@mltnorge.no
#

Linn Eriksson

CEO, Markedsføring

Markedsføring

+46 31-7427501, +46 (0)708 24 11 19 linn.erikssonlinn.eriksson@mlt.se
#

Madeleine Berggren

Markedsansvarlig

Markedsføring

+46 31-742 75 66, +46 (0)724 50 24 32 madeleine.berggren@mlt.se
#

Albert Andersson

Administrasjonsansvarlig

Lager, og administrasjon

+46 31-7427527, +46 (0)709 46 01 48 albert.andersson@mlt.se
#

Daniel Jansson

Administrasjonsansvarlig

Lager, og administrasjon

 

- daniel.jansson@mlt.se
#

Magnus Wester

Administrasjonsansvarlig

Økonomi

+46 31-7427561, +46 (0)739 37 58 36 magnus.wester@mlt.se
#

Mikael Ankarbratt

Salgsansvarlig

Salg av maskinoppretting og parallellitetsmåling

+46 31-7570447, +46 (0)733 24 13 53 mikael.ankarbratt@mlt.se
#

Kristofer Axelsson

Salg & service

3D-skanning & oppmåling

+46 31-7427518, +46 (0)723 62 39 98 kristofer.axelsson@mlt.se
#

Robin Bergqvist

Salgsansvarlig prosessmetrologi

Salg og programvareutvikling innen prosessmetrologi

+46 31-7570442, +46 (0)769 49 41 78 robin.bergqvist@mlt.se

13

des

Møt oss i Stavanger 30.-31. januar

Vi deltar på industrimessen Euro Expo den 30.-31. januar i Randaberg Arena. Kom innom for...

Read more

11

sep

Scanautomatic 9.-11. oktober i Göteborg

Read more

03

apr

Vi deltar på MainTech konferansen i Trondheim 5. april

Read more
logo