Kontakt
Datainput
Resultat
um
gmm
gram
gram
When center of gravity are in middle of two planes

Våre medarbeidere

MLT’s største styrke er våre medarbeidere. Og vi vet at uten gode kollegaer så hadde vi aldri hatt muligheten til å komme dit vi er i dag.

MLT har vokst fra 2 ansatte i 1988 til å i dag være ~40 ansatte med tilhørighet i Göteborg, Stockholm, Motala, Arvika, Årsta, Finland, og Norge. Alt for å være nære våre kunder. Med et utrolig engasjement arbeider vi i MLT for å alltid være på plass i nærheten av deg, og tilby produkter og tjenester i verdensklasse.

Tilgjengelighet, engasjement, og spisskompetanse. Vi står beredt for dere, så nøl ikke med å kontakte oss!

#

Tony Melkild

Managing Director, Salg & service

3D-skanning & oppmåling

+47 93058666 tony.melkild@mltnorge.no
#

Stian Sagen

Sales & Application Engineer

3D-skanning & oppmåling

+47 48149016 stian.sagen@mltnorge.no
#

Hans Sæle

Sales & Application Engineer

Motion Amplification & oppmåling

+47 91880937 hans.saele@mltnorge.no
#

Kristofer Axelsson

Sales Manager 3D

3D-skanning & oppmåling

kristofer.axelsson@mlt.se
#

Robin Bergqvist

Salgsansvarlig inline metrology

Salg og programvareutvikling inline metrology

robin.bergqvist@mlt.se
#

Mikael Ankarbratt

Salgsansvarlig

Salg av maskinoppretting og parallellitetsmåling

mikael.ankarbratt@mlt.se
#

Linn Eriksson

Markedsansvarlig

Markedsføring

linn.eriksson@mlt.se
#

Sandra Kurvinen

Human Resources Business Partner

#

Magnus Wester

Business Controller

Økonomi

magnus.wester@mlt.se
#

Christopher Zewde

Administrasjonsansvarlig

Lager, og administrasjon

- christopher.zewde@mlt.se

30

sep

OTD Energy 19.-20. oktober i Bergen

Vi gleder oss til igjen å delta på OTD Energy 2022 den 19.-20. oktober i...

Read more

30

sep

Hvordan bruker Pagani Automobili 3D-skanning i produksjon og kvalitetskontroll?

Pagani Automobili er en italiensk bilprodusent basert i Modena, Italia. Grunnleggeren Horacio Pagani, var tidligere...

Read more

26

aug

Euro Expo 7.-8. sep i Kristiansand

7. - 8. september er det tid for industrimessen i Kristiansand. Et besøk til Sørlandshallen...

Read more
logo logo