Kontakt
Datainput
Resultat
um
gmm
gram
gram
When center of gravity are in middle of two planes

Våre medarbeidere

MLT’s største styrke er våre medarbeidere. Og vi vet at uten gode kollegaer så hadde vi aldri hatt muligheten til å komme dit vi er i dag.

MLT har vokst fra 2 ansatte i 1988 til å i dag være ~40 ansatte med tilhørighetet i Göteborg, Stockholm, Motala, Arvika, Årsta, Finland, & Norge. Alt for å være nære våre kunder. Med et utrolig engasjement arbeider vi i MLT for å alltid være på plass i nærheten av deg, og tilby produkter og tjenester i verdensklasse.

tilgjengelighet, engasjement, og spisskompetanse. Vi står beredt for dere, så nøl ikke med å kontakte oss!

#

Tony Melkild

Managing Director, Salg & service

3D-skanning & oppmåling

+47 93058666 tony.melkild@mltnorge.no
#

Ørjan Wadseth Sonesen

Application Engineer

3D-skanning & oppmåling

+47 95003137 orjan.sonesen@mltnorge.no
#

Stian Sagen

Application Engineer

3D-skanning & oppmåling

+47 48149016 stian.sagen@mltnorge.no
#

Linn Eriksson

Markedsansvarlig

Markedsføring

+46 31-7427501, +46 (0)708 24 11 19 linn.erikssonlinn.eriksson@mlt.se
#

Kristofer Axelsson

Sales Manager 3D

3D skanning og geometri måling

+46 31-7427518, +46 (0)723 62 39 98 kristofer.axelsson@mlt.se
#

Robin Bergqvist

Salgsansvarlig prosessmetrologi

Salg og programvareutvikling innen prosessmetrologi

+46 31-7570442, +46 (0)769 49 41 78 robin.bergqvist@mlt.se
#

Mikael Ankarbratt

Salgsansvarlig

Salg av maskinoppretting og parallellitetsmåling

+46 31-7570447, +46 (0)733 24 13 53 mikael.ankarbratt@mlt.se
#

Magnus Wester

Administrasjonsansvarlig

Økonomi

+46 31-7427561, +46 (0)739 37 58 36 magnus.wester@mlt.se
#

Daniel Jansson

Administrasjonsansvarlig

Lager, og administrasjon

 

- daniel.jansson@mlt.se

27

jun

Creaform lanserer nye MetraSCAN BLACK™

Nå er nye MetraSCAN BLACK™ her. Med fokus på hastighet og nøyaktighet er nå Creaforms...

Read more

26

mar

Webinarer

Vi lanserer en serie åpne virtuelle kundebesøk så du kan bli med hvor du enn...

Read more

13

feb

MLT åpner demo- og kursrom

Etter innflyttingen i 2019 ble det raskt klart at vi behøvde mer plass å boltre...

Read more
logo