Kontakt
Datainput
Resultat
um
gmm
gram
gram
When center of gravity are in middle of two planes

Våre medarbeidere

MLT’s største styrke er våre medarbeidere. Og vi vet at uten gode kollegaer så hadde vi aldri hatt muligheten til å komme dit vi er i dag.

MLT har vokst fra 2 ansatte i 1988 til å i dag være ~40 ansatte med tilhørighet i Göteborg, Stockholm, Motala, Arvika, Årsta, Finland, og Norge. Alt for å være nære våre kunder. Med et utrolig engasjement arbeider vi i MLT for å alltid være på plass i nærheten av deg, og tilby produkter og tjenester i verdensklasse.

Tilgjengelighet, engasjement, og spisskompetanse. Vi står beredt for dere, så nøl ikke med å kontakte oss!

#

Tony Melkild

Managing Director, Salg & service

3D-skanning & oppmåling

+47 93058666 tony.melkild@mltnorge.no
#

Stian Sagen

Application Engineer

3D-skanning & oppmåling

+47 48149016 stian.sagen@mltnorge.no
#

Ørjan Wadseth Sonesen

Application Engineer

3D-skanning & oppmåling

+47 95003137 orjan.sonesen@mltnorge.no
#

Kristofer Axelsson

Sales Manager 3D

3D-skanning & oppmåling

+46 31-7427518, +46 (0)723 62 39 98 kristofer.axelsson@mlt.se
#

Robin Bergqvist

Salgsansvarlig inline metrology

Salg og programvareutvikling inline metrology

+46 31-7570442, +46 (0)769 49 41 78 robin.bergqvist@mlt.se
#

Mikael Ankarbratt

Salgsansvarlig

Salg av maskinoppretting og parallellitetsmåling

+46 31-7570447, +46 (0)733 24 13 53 mikael.ankarbratt@mlt.se
#

Linn Eriksson

Markedsansvarlig

Markedsføring

+46 31-7427501, +46 (0)708 24 11 19 linn.eriksson linn.eriksson@mlt.se
#

Sandra Kurvinen

HR Business Partner

Human Resources Business Partner

+46 (0) 31 742 75 65, +46 (0) 73 822 70 98 namn.efternamn@mlt.se
#

Magnus Wester

Administrasjonsansvarlig

Økonomi

+46 31-7427561, +46 (0)739 37 58 36 magnus.wester@mlt.se
#

Christoper Zewde

Administrasjonsansvarlig

Lager, og administrasjon

 

- christopher.zewde@mlt.se

29

jun

VXelements 9 fra Creaform er her!

En av de store gledene med å bruke et instrument fra Creaform er de stadige...

Read more

30

jun

Gratis STL-viewer fra Creaform

Creaform har nå sluppet VXelements Viewer. Et enkelt program som kan installeres gratis og brukes...

Read more

27

jun

Creaform lanserer nye MetraSCAN BLACK™

Nå er nye MetraSCAN BLACK™ her. Med fokus på hastighet og nøyaktighet er nå Creaforms...

Read more
logo