Kontakt
Datainput
Resultat
um
gmm
gram
gram
When center of gravity are in middle of two planes

Våre medarbeidere

MLT’s største styrke er våre medarbeidere. Og vi vet at uten gode kollegaer så hadde vi aldri hatt muligheten til å komme dit vi er i dag.

MLT har vokst fra 2 ansatte i 1988 til å i dag være 24 ansatte med tilhørighetet i Göteborg, Stockholm, Motala, Arvika, Årsta, Finland, & Norge. Alt for å være nære våre kunder. Med et utrolig engasjement arbeider vi i MLT for å alltid være på plass i nærheten av deg, og tilby produkter og tjenester i verdensklasse.

tilgjengelighet, engasjement, og spisskompetanse. Vi står beredt for dere, så nøl ikke med å kontakte oss!

#

Tony Melkild

Managing Director, Salg & service

3D-skanning & oppmåling

+47 93058666 tony.melkild@mltnorge.no
#

Linn Eriksson

Markedsføring

Markedsføring

+46 31-7427501, +46 (0)708 24 11 19 linn.erikssonlinn.eriksson@mlt.se
#

Magnus Wester

Administrasjonsansvarlig

Økonomi

+46 31-7427561, +46 (0)739 37 58 36 magnus.wester@mlt.se
#

Emelie Ousbäck

Markedsansvarlig

Markedsføring

+46 31-742 75 66, +46 (0)724 50 24 32 madeleine.berggren@mlt.se
#

Albert Andersson

Administrasjonsansvarlig

Lager, og administrasjon

+46 31-7427527, +46 (0)709 46 01 48 albert.andersson@mlt.se
#

Kristofer Axelsson

Sales Manager 3D

3D skanning og geometri måling

+46 31-7427518, +46 (0)723 62 39 98 kristofer.axelsson@mlt.se
#

Daniel Jansson

Administrasjonsansvarlig

Lager, og administrasjon

 

- daniel.jansson@mlt.se
#

Mikael Ankarbratt

Salgsansvarlig

Salg av maskinoppretting og parallellitetsmåling

+46 31-7570447, +46 (0)733 24 13 53 mikael.ankarbratt@mlt.se
#

Robin Bergqvist

Salgsansvarlig prosessmetrologi

Salg og programvareutvikling innen prosessmetrologi

+46 31-7570442, +46 (0)769 49 41 78 robin.bergqvist@mlt.se

06

mai

Creaform lanserer neste generasjons 3D-skannere

Raskere, mer brukervennlig, og enda høyere enn presisjon enn før. Creaforms siste generasjon av portable...

Read more

04

mar

Nøyaktige kjørnslag med probe

Nøyaktig merking av deler er essensielt for oppstilling i maskin eller for borring, fresing og...

Read more

12

feb

Vi er tilbake på MainTech-konferansen i 2019

Vi kommer tilbake til MainTech-konferansen i år 27.-28. mars, og stiller igjen som sponsor. Vi...

Read more
logo